Polskie Centrum Badań Wariograficznych
Strona główna Badania dla firm Badania dla osób prywatnych Najczęstsze pytania Cennik Kontakt
Badania osób prywatnych

1. Zdrada, kłamstwo
Zdrada w związku jest jedną z najczęstszych przyczyn rozwodów i rozstań. Często podejrzewając drugą osobę o nieszczerość lub kłamstwo, kłócimy się z własnymi myślami. "Jak to możliwe, by mój partner/partnerka mnie zdradzał. Przez tyle lat był mi przecież wierny." Choć podejrzenia znajdują zazwyczaj oparcie w pewnych domysłach, ich potwierdzenie znajdą Państwo po wykonaniu badania wariograficznego, które w sposób jednoznaczny pozwoli wykluczyć lub potwierdzić działanie o które podejrzewaliśmy partnera. Decyzja o poddaniu się badaniu często ma pozytywne skutki. Okazuje się, że podejrzenia były niesłuszne i bezpodstawne. Badanie pozwala przywrócić zaufanie do bliskiej osoby, lub też odwrotnie - dzięki jednoznacznemu wynikowi zdajemy sobie sprawę, że wspólne życie z taką osobą staje się niemożliwe.

2. Weryfikacja historii osobistej
Badanie stosujemy w celu potwierdzenia faktów z przeszłości. Ich zakres jest bardzo obszerny począwszy na badaniu pod kątem stwierdzenia problemów z hazardem, alkoholizmem czy narkotykami, ukrywanym faktem posiadania dzieci a skończywszy na stwierdzeniu prawdziwości intencji wejścia w związek małżeński.

3. Oszustwo, kradzież
Kiedy giną nam pieniądze zdarza się, że podejrzewamy o to bliskich. Niechętnie decydujemy się od razu na zgłoszenie sprawy na policję lub prokuraturę, chodzi przecież o osobę, której nie chcielibyśmy bezpodstawnie oskarżyć o działanie przestępcze. By potwierdzić, lub wykluczyć nasze domysły warto poddać taką osobę (oczywiście za jej zgodą) testowi wariograficznemu, który jednoznacznie pozwoli stwierdzić czy nasze obawy były uzasadnione.

4. Przestępstwa seksualne
Molestowanie seksualne i gwałt, to zjawisko, które świadczy o wyjątkowej patologii sprawcy. Niekiedy stajemy się świadkiem lub podejrzewamy takie działanie u osób, które znamy. Poddanie się badaniu wariograficznemu pozwoli w sposób klarowny potwierdzić lub wykluczyć uczestnictwo w takim zdarzeniu.


tel: 793 73 48 48

Słowa kluczowe:

wariograf

,

wykrywacz kłamstw

,

badanie na wykrywaczu kłamstw